تاسیس شرکت

شرکت با مسئولیت محدود یکی ازانواع شرکتها می باشد که دو یا چند نفر برای انجام امور تجاری اقدام به تاسیس این نوع شرکت می کنند به عبارت دیگر شرکا بر طبق میزان سرمایه ای که در شرکت دارند مسئول تعهدات شرکت می باشند برخلاف سایر شرکتها . برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود همانند سایرشرکت ها بایستی به اداره ثبت شرکتها مراجعه شود البته قبل از مراجعه برای کسب آگاهی در این زمینه و مشاوره می توانید به موسسه حقوقی همای راستین میهن مراجعه نمایید و فرایند تاسیس شرکت خود را به کارشناسان حقوقی موسسه هما واگذار نمایید تا  در کمترین زمان به خواسته خود برسید.

مدارک لازم برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود

برای تاسیس این نوع شرکت بایستی به موسسات حقوقی که این فرایند را انجام می دهند مراجعه نمایید و این موسسات با دادن مشاوره حقوقی شما را در تاسیس شرکت راهنمایی می نمایند از همین رو بهتر است مدارک شخصی و گواهی سوء پیشینه اعضا شرکت و همچین میزان سرمایه ای که هر کدام از شرکاء در شرکت دارند را برای تاسیس شرکت به اداره ثبت شرکتها ارائه نمایید و برای تاسیس شرکت اقدام نمایید.

 

منبع : ثبت نام در ساجات،اخذ گرید پیمانکارانتاسیس شرکت
برچسب ها : شرکت ,تاسیس ,نمایید ,مراجعه ,شرکتها ,حقوقی ,تاسیس شرکت ,برای تاسیس ,مسئولیت محدود ,مراجعه نمایید ,میزان سرمایه